About Us

Why People Choose Use

Donec eget tellus non erat lacinia fermentum.

Jako Profesjonalna Agencja hostess dajemy swoim klientą 100% gwarancję, że w przypadku choroby lub innej przyczyny nieobecności hostessy zastąpimy ją inną hostessą.

 

Agencja hostess powinna być przede wszystkim rzetelna oraz profesjonalna, takie cechy jak terminowość są również bardzo ważne.

Kolejną bardzo ważną cechą Agencji hostess jest 100% frekwencja hostess podczas pracy. Do Naszej Agencji hostess zgłasza się co raz więcej firm, których pierwszym pytaniem jest czy zapewniamy całkowitą frekwencje hostess- oczywiście jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy wstanie zagwarantować zawsze pełną obsadę podczas pracy.

Hostessy najbardziej lubią pracować na targach oraz konferencjach, jest to głównie spowodowane tym, że na takich Akcjach dużo więcej zarabiają niż na kolportażu ulotek, po za tym liczy się również prestiż, znacznie ciekawiej jest pracować na targach niż ulotkach. Jednak nie każda hostessa, która pracuje przy dystrybucji ulotek może pracować np. na targach jest to spowodowane m.in tym, że hostessy pracujące na konferencji czy targach muszą władać językiem obcym.

Our Specialization

Vestibulum iaculis lacinia est. Proin dictum elementum velit.

  • Web design 80%

  • Graphic design 90%

  • Branding 50%

  • Programing 70%

  • Marketing 95%

  • Consulting 40%

Company Statistics

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem, interdum vitae, dapibus ac, scelerisque vitae, pede.

0+
Projects Completed
0+
Testimonials Received
0+
Happy Customers
0+
Cups of Coffee Get Drunk

Our Clients

Donec eget tellus non erat lacinia fermentum.